• info@avenweb.com
  • ایران - تهران

نحوه ایجاد درگاه آنلاین برای پیج اینستاگرام؛ یک گام برای اعتبار بیشتر صفحه شما

ممکن است بسیاری از صفحات فروش در اینستاگرام، از روش‌های ساده‌ای برای ارتباط با مشتریان استفاده کرده و چندان میلی برای توسعه راهبردهای جدید نشان ندهند. اما واقعیات این مارکت نشان داده که مشتریان به شرط اینکه سهولت و سرعت در خرید حفظ شود، معمولاً از راهبردهای جدید و پیشرفته‌تر استقبال می‌کنند. این در حالی است که راهبردهای مذکور، به مدیریت بهتر و افزایش کیفیت خدمات صفحه اینستاگرام شما هم کمک زیادی می‌کنند. پیش از این در مورد تاثیر داشتن وبسایت بر مشتریان اینستاگرام صحبت کردیم. ایجاد درگاه آنلاین برای ثبت خرید و پرداخت وجه سفارش، یکی از راهبردهای جدیدی است که به طرز قابل توجهی اعتبار سایت شما را افزایش خواهد داد. پیش از اینکه به نحوه انجام کار بپردازیم، بد نیست برخی مزایای آن را مرور کنیم.

بدون نیاز به سختی‌های ارائه شماره کارت، توضیحات و چک کردن نتیجه پرداخت، با یک درگاه آنلاین، دریافت سریع‌تر است!

سهولت بیشتر مدیریت دریافتی‌ها با درگاه آنلاین پرداخت برای پیج اینستاگرام

یکی از موضوعاتی که باعث می‌شود برخی از مدیران و مالکان صفحات اینستاگرامی از ایجاد درگاه آنلاین پرداخت واهمه داشته و به این منظور وارد عمل نشوند، نگرانی از بابت پیچیدگی‌های کار با آن است. اما، استفاده از درگاه آنلاین پرداخت برای پیج اینستاگرام نه‌تنها پیچیده و سخت نیست بلکه سرعت و سهولت مدیریت دریافتی‌ها را نیز افزایش می دهد. اگر درگاه آنلاین به شیوه درست و از طریق پلتفرم مناسبی ایجاد شود، بدون تردید با قابلیت‌های گوناگونی که دارد، مزایای متعددی را نیز تضمین می‌کند. از جمله همین سهولت بیشتر در مدیریت دریافتی‌ها.

استفاده از آن به منظور افزایش اعتماد مشتریان

از سوی دیگر مشتریان معمولاً در مواجهه با روش کارت به کارت، با اعتماد کمتری وارد عمل می‌شوند. به بیانی دیگر مردم به خرید از طریق کارت به کارت وجه، آنچنان که باید و شاید اعتماد ندارند. اما در نقطه مقابل کاربران با اعتماد به‌مراتب بیشتری خرید خود را از طریق درگاه‌های معتبر، نهایی می‌کنند. اینکه امکان پیگیری بهتر وجود دارد و در صورت برخی خطاها در خرید، شانس بازپس‌گیری وجه در نظر گرفته شده، باعث اعتماد بیشتر مشتریان شده است. البته بخشی از تأثیر موضوع صرفاً روانی بوده و بدون هیچ علت منطقی و فنی، مشتریان به خرید از طریق درگاه آنلاین، علاقه بیشتری نشان می‌دهند.

مردم اعتماد بیشتری به این درگاه‌ها دارند

اما نحوه انجام کار؛ به‌سادگی درگاه آنلاین پرداخت ایجاد کنید

چندین سایت و پلتفرم مختلف برای ایجاد درگاه آنلاین وجود دارد که برخی از آن‌ها نسبت به سایرین اعتبار بیشتری دارند. شما می‌توانید به‌سادگی در آن‌ها عضو شوید و پس احراز هویت، درگاه اختصاصی خود را ایجاد کنید. آی.دی پِی(IDPay)، زرین‌پال و پی‌پینگ(PayPing) پلتفرم‌هایی هستند که به شما در ایجاد درگاه آنلاین کمک می‌کنند. فضای داخلی این سایت‌ها کاملاً کاربرپسند بوده و با دستورالعمل‌های واضحی شما را به سمت ایجاد درگاه آنلاین پرداخت راهنمایی می‌کنند.

هم در ایجاد و هم در استفاده، این درگاه‌ها همزمان سطح رضایت مشتریان و فروشندگان را افزایش می‌دهند

یک پیشنهاد دیگر؛ از تیم طراحی سایت کمک بگیرید

این پلتفرم‌ها یک درگاه آنلاین خام و مستقیم را در اختیار شما قرار می‌دهند و اصلاً انتخاب بدی نیستند. هم از حیث اعتبار و هم از حیث سهولت و سرعت. اما اگر بخواهید کسب‌وکار اینستاگرامی خود را به سطح بالاتری ارتقا دهید، باید از یک تیم طراحی سایت کمک بگیرید. آن‌ها می‌توانند با ایجاد یک دامنه هوشمند و پاسخگو، در عمل صفحه شما را به یک سایت فروشگاه آنلاین متصل کنند و کسب‌وکار شما در سطح بالاتری قرار دهند. در این حالت شما مشتریان را از طریق درج لینک در اینستاگرام به سایت خود راهنمایی کرده و از آن طریق، با یک “API” و تخصص تیم طراحی سایت، پروسه خرید را نهایی می‌کنید.

برچسب گذاری شده : / / / /

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *